Hriešna romantika pre dvoch v tematických izbách rezortu Kocourkov s wellness, fliaš Čertovína a darčekom pre dámu

Peklo Čertovina - Kocourkov, Česko - Vysočina - Hlinsko v Čechách Peklo Čertovina - Kocourkov, Česko - Vysočina - Hlinsko v Čechách (mapa)

Cena  317,00 € Koupit 317,00 €

317,00 €

Až 1 % zľava Bežná cena: 322,00 €

Nákupom získate minimálne 317 bodov

Že aj v pekle možno zažiť romantiku sa môžete sami presvedčiť vďaka pobytu v obľúbenom hoteli Kocourkov hneď vedľa známeho Pekla Čertovina. Čaká vás ubytovanie v tematických izbách, polpenzia, wellness, fľaša vína aj darček pre dámu. Ako bonus vás čaká zľava na vstup do Pohádkové vesničky Podlesíčko.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,5

Vynikajúce hodnotenie

12 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

<font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;">Exkluzívne ubytovanie pre dve osoby v štýlových, tematických izbách</font></font>

Exkluzívne ubytovanie pre dve osoby v štýlových, tematických izbách

<font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;">Fľaša Čertovína</font></font>

Fľaša Čertovína

<font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;">Stravovanie formou polpenzie</font></font>

Stravovanie formou polpenzie

<font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;">Nový Wellness &amp; SPA rezort Raj</font></font>

Nový Wellness & SPA rezort Raj

Vyberte si z nasledujúcich možností

Nákupom získate minimálne 317 bodov

Peklo Čertovina - Kocourkov má pre vás ešte aj tieto ponuky

Peklo Čertovina - Kocourkov

Nebo, peklo, raj môže byť aj vaša dovolenka pri Hlinsku. Nebesky krásne okolie Vysočiny láka k výletom a navyše si s deťmi užijete romantiku bývania v pohodlných mobilheimoch. Ríša pekelná je len jedna. Na Čertovine pri Hlinsku! 

Najlepšie peklo široko ďaleko

To, že je Peklo Čertovina, najlepšie peklo široko ďaleko , potvrdil Zdeněk Troška , ​​keď si ho vybral pre natáčanie svojej novej rozprávky Čertoviny

Peklo Čertovina

Peklo, peklo, peklíčko, tam je vždy teplíčko. Rozprávkové peklo datuje svoj vznik do roku 666, kedy diabolská posádka pri svojom putovaní svetom stroskotala neďaleko Hlinska , kde si postavila svoje útočisko so všetkým, čo k peklu patrí. 

Čertovinské peklo je jediné svojho druhu nielen v našej republike, ale aj v celej Európe. Pekelné kráľovstvo sa totiž rozkladá celkom na piatich poschodiach. Do hlbín zeme siaha dvanásť metrov , k nebesiam mieri osem metrov . Pod jednou strechou tu môžu návštevníci zažiť, ochutnať, vyskúšať a uvidieť naozaj veľa. V celom interiéri vynikne skvelá práca českých rezbárov, stolárov, kováčov i murárov, na ktorých rukách peklo vyrástlo a vďaka ktorej je tak jedinečné a nenapodobiteľné.

 Uvidíte trapírnu s trapidlami, čertia školu, komôrky siedmich smrteľných hriechov i obrí kotol!

V lete za pekného počasia vás lesom povozí pekelný konibus.

Domov si pre seba alebo svojich blízkych môžete priniesť milú spomienku z pekelného suvenír shopu.

Pohádková vesnička Podlesíčko

Rozprávky nie sú len o Čertoch, ako sa presvedčíte v rozprávkovej dedinke Podlesíčko . Pri pobyte od dvoch nocí máte vstup zadarmo a navyše poukážky na obed v reštaurácii hotela Podlesí s krásnym výhľadom. 

Rozprávková dedinka  je zasadená do nádhernej krajinnej oblasti Českomoravskej vrchoviny, ktorá patrí medzi ekologicky najčistejšie oblasti našej krajiny vôbec. 

Vezmite svoju rodinu do vymazlenej dedinky, posiate domčekmi ladenými do štýlu obydlia rozprávkových postavičiek, škriatkov, trpaslíkov a iných bytostí a užite si nevšedný zážitok s celou vašou rodinou v prostredí, kde sa stretnete so Snehulienkou, Rákosníčkom,  Budulín z večerníčkov.

Tipy na výlety v okolí

Tunajšia krajina láka nielen vášnivých pre turistov, ktorí si užívajú prírodné krásy a zaujímavosti kedykoľvek počas roka. 

Za návštevu rozhodne stojí ich Žďár nad Sázavou , ktorý leží v CHKO Žďárské vrchy. Veľmi významnou pamiatkou v tomto meste je pútnický kostol sv. Jána Nepomuckého . Tento kostol na Zelenej Hore bol zapísaný do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

Nenechajte si ujsť ani skanzen  Veselý Kopec,  osadu voľne rozptýlených poľnohospodárskych usadlostí v pôvodnom krajinnom prostredí. Ukážky bývania, spôsobu života a práce drobných poľnohospodárov, ľudové technické pamiatky na vodný pohon. Organizujú sa tu početné programy približujúce ľudové remeslá, obyčaje aj ľudovú kultúru.

 

www.peklocertovina.cz

Kontakt

Peklo Čertovina - Kocourkov

Medkovy Kopce 32
53901 Hlinsko v Čechách
Česká republika
+420 725 732 890

ubytovani@peklocertovina.cz
www.peklocertovina.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by Vás zaujímať