Ročné predplatné TOUCHIT (6 vydaní) s knihou Zrýchlená doba koronová alebo s myškou Niceboy ORYX

Redakcia TOUCHIT, Slovensko Redakcia TOUCHIT, Slovensko (mapa)

Cena od 12,50 € Kúpiť od 12,50 €

od 12,50 €

Bežná cena: 25 - 33,90 €

Nákupom získate minimálne 12 bodov

Máte už darček pre vášho drahého? Čo tak ročné predplatné časopisu o najnovších technológiách TOUCHIT, ku ktorému získate hernú počítačovú myšku alebo knihu.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,8

Vynikajúce hodnotenie

53 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Moderný časopis o najnovších technológiách Moderný časopis o najnovších technológiách

Vychádza pod vedením známeho IT odborníka Ondreja Macka Vychádza pod vedením známeho IT odborníka Ondreja Macka

Poštovné v rámci SR je v cene Poštovné v rámci SR je v cene

Prístup do elektronickej verzie časopisu Prístup do elektronickej verzie časopisu

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

od 12,50 €

Bežná cena: 25 - 33,90 €

Nákupom získate minimálne 12 bodov

Viac informácií

Máte už darček pre vášho drahého? Čo tak ročné predplatné časopisu o najnovších technológiách TOUCHIT, ku ktorému získate hernú počítačovú myšku alebo knihu.

Predstavujeme časopis TOUCHIT

Ročné predplatné TOUCHIT so špeciálnou hernou myškou Niceboy či knihou Zrýchlená doba koronová zahŕňa okrem myšky alebo knihy, aj tlačené predplatné časopisu TOUCHIT na jeden rok (6 tlačených vydaní) a zadarmo elektronické predplatné časopisu TOUCHIT na jeden rok.

Prečo si vybrať TOUCHIT ako darček pod stromček?

Pretože v časopise TOUCHIT si každý nájde niečo pre seba. Spojte príjemné s užitočným a obdarujte svojich blízkych originálnym darčekom.

Moderný časopis TOUCHIT o najnovších technológiách.

TOUCHIT  je časopis o najnovších technológiách, ktorý vychádza pod vedením skúseného šéfredaktora a známeho IT odborníka Ondreja Macka. Vychádza ako dvojmesačník - 6× ročne.

TOUCHIT prináša najhorúcejšie novinky zo sveta technológií, reportáže z veľkých výstav a veľtrhov technológií a spotrebnej elektroniky po celom svete. Čitatelia majú možnosť získať množstvo zaujímavých informácií o najnovších trendoch a technológiách, IT produktoch na trhu, či porovnať produkty vo veľkých testoch.

Okrem toho pre čitateľov pripravujeme množstvo exkluzívneho obsahu – video reportáže, špeciálne verzie softvéru, podcast Dotyk a súťaže.

Elektronická verzia teraz zadarmo

Každý predplatiteľ teraz automaticky získava prístup k elektronickej verzii časopisu v hodnote 12,50 € úplne zadarmo na celú dobu predplatného. Časopis TOUCHIT tak môžete čítať kdekoľvek ste, na svojom telefóne či tablete. Jednotlivé vydania si môžete stiahnuť a nemusíte tak plytvať dátami. 

Herná myška Niceboy ORYX M300DUKE

Táto myška poteší nejedného počítačového hráča, ale dá sa tiež dobre použiť aj na bežnú prácu s počítačom. Je programovateľná a kombinuje v sebe presnosť, rýchlosť a pohodlie. Umožňuje naprogramovať až sedem tlačidiel a jej dizajn dobre zapadne do ruky.

Kniha Zrýchlená doba koronová

Nenechajte sa odradiť názvom, hoci správach o korone máme už všetci dosť, kniha Zrýchlená doba koronová od známeho autora Rolanda Kyšku prináša zaujímavý a miestami tiež vtipný pohľad na trpkú skúsenosť technologického sveta a dopadov koronakrízy. Pútavé čítanie exkluzívnej publikácie, ktorá vyšla vo vydavateľstve TOUCHIT.

Kontakt

Redakcia TOUCHIT

Račianska 153/A
82102 Bratislava
Slovensko
+421 903 606 209

predplatne@touchit.sk
www.touchIT.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem